گیاه آپارتمانی کاج مطبق که انرژی منفی را در منزل از شما دور می کند

ویتامین C (اسید اسکوربیک) یک آنتی اکسیدان ضروری استکه در گیاه آپارتمانی کاج مطبق وجود دارد کمبود شدید اسکوربوت منجر به خونریزی لثه، کبودی آسان، عدم التیام مناسب زخم ها، خستگی و ضعف عمومی می شود.

این بیماری در افراد سیگاری، افراد مسن و کسانی که میوه و سبزی کمی مصرف می کنند بیشتر دیده می شود. من طی سال‌ها دو بیمار در حرفه‌ام را مبتلا به اسکوربوت تشخیص داده‌ام – شایع‌تر از آن چیزی است که ارائه‌دهندگان مراقبت‌های بهداشتی بدانند.

عصاره پوست درخت کاج به بدن کمک می کند تا ویتامین C را بازسازی کند تا به شکل فعال در بدن باشد و در نتیجه از کمبود آن جلوگیری می کند.

آب مروارید زمانی اتفاق می افتد که عدسی چشم کدر می شود. دانشمندان معتقدند که دلیل اصلی این اتفاق اکسیداسیون است. قرار گرفتن بیش از حد در معرض نور خورشید یک عامل خطر برای ابتلا به آب مروارید است.

مطالعه حیوانی در سال 2017 توسط دکتر جی کیم نشان داد که عصاره پوست درخت کاج می تواند از تشکیل آب مروارید جلوگیری کند. رژیم غذایی با مقدار زیادی میوه و سبزیجات حاوی آنتی اکسیدان نیز مفید است.

بیماری های قلبی عروقی اولین عامل مرگ و میر در جهان است. عصاره پوست درخت کاج به کاهش کلسترول بد کمک می کند، که اعتقاد بر این است که شریان ها را مسدود و مسدود می کند، در حالی که کلسترول خوب (HDL) را افزایش می دهد.

همچنین به کاهش التهاب مزمن و جلوگیری از چسبیدن پلاکت ها به هم کمک می کند.

طبق یک مطالعه در سال 2015 در پزشکی مکمل و جایگزین مبتنی بر شواهد، عصاره پوست درخت کاج به جلوگیری از ابتلا به تصلب شرایین در شریان ها کمک می کند، که پیش ساز شریان های مسدود شده است.

مطالعه ای در سال 2012 در مجله قلب اروپایی نشان داد که عصاره پوست درخت کاج می تواند به بهبود سلامت کلی و عملکرد شریان ها کمک کند.