خوردن شیره خرما سنتی یک عروسی را بهم زد

شیره خرما حاوی کلسیم، آهن، پتاسیم، پروتئین، منگنز، منیزیم، فسفر، مس و گوگرد است که عملکرد کلی بدن را بهبود می بخشد. به عنوان مثال، آنها می توانند از بارداری سالم حمایت کنند و سطح کلسترول را تنظیم کنند.

در این مقاله به فواید شیره خرما سنتی ، انواع آن، مشخصات غذایی و دستور العمل ها می پردازیم. نگاهی بیاندازید.

خرما می تواند جایگزینی سالم باشد. اگرچه کمی کالری بالایی دارند، اما بسیار غنی از مواد مغذی هستند. شواهد حکایتی نشان می دهد که فیبر موجود در خرما ممکن است از هموروئید بارداری جلوگیری کند.

یک مطالعه اردن بیان می کند که مصرف شیره خرما در چهار هفته گذشته قبل از زایمان ممکن است نتایج مطلوب تری داشته باشد. مطالعات بیشتری در این زمینه ضروری است.

برخی شواهد حکایتی حاکی از آن است که شیره خرما ممکن است ماهیچه های رحم را در ماه های آخر بارداری نیز تقویت کند.

ممکن است به درمان یبوست کمک کند
در مطالعات موش، عصاره پالپ خرما فعالیت حمل و نقل گوارشی را تحریک می کند و می تواند به درمان یبوست کمک کند پالپ میوه با اصلاح تنظیم زدایی از محتوای مواد معدنی که در هنگام یبوست رخ می دهد به این امر دست می یابد. فیبرهای موجود در شیره خرما همچنین از سرطان های دستگاه گوارش جلوگیری می کند.

خوردن حداقل 20 تا 35 گرم فیبر در روز ممکن است به بهبود سلامت گوارش کمک کند. همچنین مدفوع را نرم می کند و از یبوست جلوگیری می کند. علاوه بر داشتن فیبر، به یاد داشته باشید که مصرف غذاهایی که اصلاً فیبر ندارند را محدود کنید.

در برخی موارد، کاهش مصرف فیبر ممکن است به درمان یبوست کمک کند (10). بنابراین، اگر مشکلات گوارشی دارید، قبل از مصرف شیره خرما با پزشک خود مشورت کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.