با استفاده از کاشی سرامیک گرگان براحتی در منزل کسب درآمد کنید!

کاشی و سرامیک معمولی از خاک رس ساخته می شود، زمانی که چکش خوار باشد شکل می گیرد و سپس قبل از پختن در کوره خشک می شود. 

خاک رس مواد طبیعی است که در منطقه متفاوت است و در نتیجه کارایی، رنگ، بافت، تراکم و تخلخل متفاوت است رنگ و سختی کاشی سرامیک گرگان تولید شده نیز تحت تأثیر دمایی است که در آن پخت می شود.

دو نوع کاشی وجود دارد: لعابدار و بدون لعاب کاشی های لعاب دار یک سطح رنگی روی کاشی های سبز یا پخته شده دریافت می کنند که سپس پخته می شود. 

کاشی های بدون لعاب رنگ خود را از خود خاک رس یا از مواد افزودنی مانند رنگ، رنگدانه یا اکسیدها می گیرند کاشی‌های بدون لعاب شامل کاشی معدنی، کاشی‌های سوزاننده و کاشی‌های معرق هستند.

کاشی های معدن در اصل قطعات سنگی بودند که از معدن گرفته می شدند، به واحدهای کوچک بریده می شدند و به عنوان کاشی قرار می گرفتند.

کاشی سرامیک گرگان

تولید مدرن کاشی های معدن، خاک رس را بیرون می کشد، آن را در برش های ثابت اما ضخیم برش می دهد و آن را آتش می زند، و در نتیجه مربع ها یا مستطیل های استاندارد به رنگ های خاکی قهوه ای، خاکستری یا قرمز ایجاد می شود.

کاشی‌های انکاستیک بدنه‌های سفالی هستند که دارای نقشی هستند که در بالای کاشی فشرده می‌شوند و خاک رس مایع یا «لغزش» رنگی بسیار نازک در الگو ریخته می‌شود تا ظاهر نهایی را ایجاد کند و سپس پخته می‌شود.

کاشی‌های موزاییک در ابتدا به‌عنوان مکعب‌های کوچکی از سنگ‌های رنگی به نام تسره شروع شدند که به‌صورت جداگانه با دست چیده شدند تا نقوش هندسی یا یک تصویر کامل را به تصویر بکشند.

در ساخت مدرن از خاک رس برای تشکیل تسری ها استفاده می شود، آنها را از قبل مرتب می کند و برای سهولت و سرعت نصب آنها را به شبکه متصل می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.